אודות

"בול פרקט" הוקמה ע"י שלמה בולטין. לאחר תקופת עבודה בחו"ל בחברות בניה מובילות בארה"ב, שב שלמה ארצה עם שאיפה וחזון להביא את הסטנדרטים האמריקאים גם לארץ.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

"בול פרקט" מתפקדת כחברה רב ייעודית המתמחה בכל סוגי הפרקטים , דלתות הפנים, חיפויי קירות, פנלים פולימרים , טפטים וקרניזים
החברה מעניקה שירותים בכל אזורי מרכז הארץ ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות ציבור. השירות כולל: ייעוץ מקצועי החל משלב בחירת החומרים, תכנון העבודה מא '- ת', בנוסף לעבודה ושיתופי פעולה עם מעצבות פנים מומחיות בתחומן הנותנות מענה מלא לכל צרכי הלקוח ודרישות העבודה.
"בול פרקט" מציעה שירות מושלם מורכב הובלה והרכבה ע"י מתקינים מקצוענים מצוות החברה. ללא צורך בשכירת אנשי מקצוע נוספים, הכל תחת קורת גג אחת.
העבודה מתבצעת ברמת דיוק וגימור גבוהה תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים בשוק ועל ידי אנשי מקצוע מעולים ומוכשרים בפיקוח מלא של מנהלי "בול פרקט" הנוכחים בשטח ומוודאים כי הכל מתנהל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
נציגי השירות של בול פרקט מלווים כל לקוח לאורך כל הדרך ונמצאים שם בשבילו גם לאחר גמר העבודה באחריות וטיפול בכל דרישה שעולה מן השטח.
ל"בול פרקט" חזון להגשים ללקוחותיה כל חלום עיצובי ולעמוד בכל אתגר עיצוב ושדרוג מרחבים פרטיים או ציבוריים. אין כמו הרגשת הסיפוק מול חיוך של עוד לקוח מרוצה שהבית שלו עבר תהליך חידוש ורענון עם המוצרים המדהימים של החברה, התוצאות המרגשות מפתיעות בכל פעם מחדש.

בואו לבקר אותנו !!!
כתובת אולם התצוגה : עין גנים 96 פתח תקווה
ניתן לרשום "בול פרקט" בוויז
חנייה במקום

דילוג לתוכן