חיפוש

ארט פלור

המסע לעולם של פרקט ארט פלור: כל מה שצריך לדעת על החומר, ההתקנה והתחזוקה שלו

חברת “ארט פלור” היא חברה טורקית המייצרת פרקטים ומוצרי עץ ומכירה אותם ברחבי העולם. החברה נוסדה בשנת 1969 והיום היא מובילה בתחום ייצור פרקטים ומוצרי עץ ברחבי העולם, כולל ברוסיה. חברת “ארט פלור” מייצרת פרקטים בטכנולוגיות מתקדמות, עם חומרי גלם איכותיים ותהליכי ייצור חדשניים כדי ליצור מוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן. החברה מייצרת פרקטים בסגנונות שונים ובמגוון צבעים וגוונים, מה שמאפשר ללקוחות לבחור את הפרקט המתאים לסגנון העיצובי שלהם.

חברת “ארט פלור” מתמחה גם בייצור מוצרים נוספים כגון לוחות עץ, מגירות ומעצורי דלתות, מוצרי קירות ועוד. החברה משיקה מוצרים חדשים וחדשניים באופן תדיר ומשתתפת בתערוכות ואירועים עולמיים על מנת להשיג חשיפה ללקוחות חדשים ולהציג את מוצריה. בסך הכל, חברת “ארט פלור” היא חברה מובילה וחשובה בתחום ייצור פרקטים ומוצרי עץ עם טכנולוגיות מתקדמות. ומייצרת מגוון רחב של מוצרי עץ, כולל פרקטים, למינציה ולמינציה חלקה, מבני עץ, חומרי גלם לתעשיית הריהוט ועוד.

החברה מספקת מוצרים ליותר מ- 130 מדינות ברחבי העולם. עם יותר מ- 20 אתרי ייצור ברחבי העולם ויותר מ- 6,000 עובדים, ארט פלור היא אחת מהחברות הגדולות ביותר בתחום ייצור העץ והמוצרים המופקים ממנו. פרקטי הלמינציה של ארט מיוצרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ובאיכות גבוהה, הכוללות חומרי גלם איכותיים ומתקדמים. הפרקטים מציעים עיצובים מודרניים ואיכותיים, בגימורים שונים וצבעים מגוונים. כמו כן, החברה דואגת לתהליך הייצור ירוק ומקפידה על קיום תקנים סביבתיים בכל שלבי הייצור כדי להבטיח שהמוצרים שהיא מייצרת יהיו בעלי יעילות אנרגטית גבוהה ויהיו ידידותיים לסביבה.

 

רכישת פרקט למינציה בבול פרקט

בול פרקט הינו אחד מהחברות המובילות בתחום הפרקט בישראל ומציע מגוון רחב של פרקטים בסגנונות שונים כגון פרקט למינציה  ועוד. בכדי לרכוש פרקט למינציה  מבול פרקט, ניתן לבקר באתר האינטרנט של החברה ולצפות במגוון הפרקטים . ניתן גם לפנות ישירות לסניף של בול פרקט בקרוב למקום מגורים ולקבל ייעוץ מקצועי מהמומחים של החברה בנושא הפרקט. כדי להתאים את הפרקט למינציה , יש לבחור פרקט בגימור המתאים למראה המבוקש. כמו כן, יש לקחת בחשבון את המקום בו הפרקט יוצג ואת עמידותו בפני שימוש קשה ושוטף.

בהמשך לבחירת הפרקט המתאים, יש לקבל הצעת מחיר מבול פרקט ולוודא כי המחיר מתאים לתקציב שלכם. אם הכל מתאים לכם, ניתן לבצע את הרכישה ולהתחיל בתהליך ההתקנה של הפרקט . בבול פרקט הלווי המקצועי לא מסתיים בשלב  בחירת החומרים ואנחנו נלווה אתכם לאורך כל תהליף ההתקנה שיבוצע על ידי המתקינים המומלצים שלנו. גם לאחר ההתקנה  תוכלו לקבל יעוץ  מקצועי לגבי תחזוקת הפרקט . וכן לקבל מענה בכל בעיה שלא תתקלו עם הפרקט.

עגלת קניות
נגישות
Scroll to Top