חיפוש

צור קשר- אודות

קצת עלינו !

“בול פרקט” הוקמה ע”י שלמה בולטין לאחר תקופת עבודה בחו”ל בחברות בניה מובילות בארה”ב, שב שלמה ארצה עם שאיפה וחזון להביא את הסטנדרטים האמריקאים גם לארץ. “בול פרקט” מתפקדת כחברה רב ייעודית המתמחה בפרקטים. דלתות פנים. טפטים. פנלים. חיפוי קירות. ועוד מגוון מוצרים לעיצוב הבית. החברה מעניקה שירותי חיפוי בכל אזורי מרכז הארץ ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות ציבור.

השירות כולל:

ייעוץ מקצועי החל משלב שקילת כדאיות ההרכבה, מציאת חלופות חסכוניות ופתרונות אלטרנטיביים. תכנון העבודה מא’ – ת’ בשיתוף פעולה עם מעצבת פנים מומחית בתחומה ונתינת מענה מלא לכל צרכי הלקוח ודרישות העבודה. העבודה מתבצעת ברמת דיוק וגימור גבוהה תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים בשוק, ועל ידי אנשי מקצוע מעולים ומוכשרים בפיקוח מלא של מנהלי “בול פרקט” המוודאים כי הכל מתנהל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. אנו מלווים כל לקוח לאורך כל הדרך ונמצאים שם בשבילו גם לאחר גמר העבודה באחריות וטיפול בכל דרישה שעולה מן השטח.

החזון שלנו:

להגשים את החלום על חברה גדולה עם גב חזק שמסוגלת לעמוד בכל אתגר עיצוב
ושדרוג מרחבים פרטיים או ציבוריים. אין כמו הרגשת הסיפוק מול חיוך של עוד לקוח מרוצה, שהבית שלו עבר תהליך חידוש ורענון עם המוצרים המדהימים שלנו התוצאות המרגשות מפתיעות אותנו בכל פעם מחדש.

כתובת אולם התצוגה: עין גנים 96 פתח תקווה צומת סירקין ניתן לרשום "בול פרקט" בוויז​

יש חנייה במקום

כתובת למשלוח דואר: התוף 11 דירה 8 פתח תקווה מיקוד: 4973448

עגלת קניות
נגישות
Scroll to Top